Momentka z utkání Jihlava - Brno

Momentka z utkání Jihlava - Brno | foto: Anna Vavríková, MAFRA

Brněnská mizérie pokračuje, ze tříbodového zisku se těší Jihlava

• 7
Exligista z Brna ve druhé fotbalové lize dál tápe, v předehrávce 14. kola prohrál v Jihlavě 0:1 a zůstává na čtrnácté příčce. Vítězství týmu z Vysočiny, který na třetí příčce pronásleduje vedoucí duo Bohemians - Ústí nad Labem, zařídil gólem už ve čtvrté minutě Vaculík.

Jihlava - Brno 1:0 (1:0)

Tápající Brňané si v první půli žádnou gólovou šanci nevytvořili. Jejich akce většinou táhl aktivní Švancara, jenž se v závěru poločasu snažil vysunout Kolouška, ale jeho přihrávka byla příliš rychlá.

I po přestávce měla více ze hry Jihlava a uklidňující druhý gól měl na hlavě Komárek, ale po rohu trefil pouze tyč. V závěru si už domácí hráči vítězství v poklidu ohlídali.

Branka: 4. Vaculík. Rozhodčí: Nenadál - Ubias, Košec. ŽK: Komárek, Velický - Koloušek, Pašek, Hromek. Diváci: 2498.

Jihlava: Uvarenko - Karlík, Tlustý, Komárek, Šilinger - Vaculík (77. Gabriel), Jungr (90. Gavrič), Velický, Kučera - Mešanovič (79. Sedláček), Tecl. Trenér: Pivarník.

Brno: Doležal - Pašek, Zbožínek, Polák, Kasálek - Borák (46. M. Sedláček), R. Buchta, Koloušek (89. Hromek), Tomeček - Šamánek (67. Došek), Švancara. Trenér: Kafka.

1 Bohemians / Střížkov 13 8 3 2 20:10 27
2 Ústí n. Labem 13 9 0 4 29:20 27
3 Jihlava 14 7 3 4 16:18 24
4 Sokolov 13 7 2 4 21:14 23
5 Karviná 13 7 1 5 24:19 22
6 Opava 13 6 3 4 22:17 21