Brněnský okruh obsadili běžci, Masaryk runu se zúčastnilo 1200 lidí

Jindy by zlověstné mraky nad Masarykovým okruhem nenechaly závodníky a jejich týmy klidné. Jakou sadu pneumatik použít? Bude pršet, nebude? V neděli si s tím ale sportovci hlavu nelámali. Místo motorek totiž na okruhu závodili běžci.

B70o12h87d69a65n 84C46h63a63r91v17á93t 5557819119131

A bezel jste to nekdy pane Kolari?Ja beham vetsinou jen po lesich, ale toto pro me byla prijemna zmena a atmosfera byla uzasna.Unikove zony byly dobre, pokud to nekdo prepalil do zatacky.Nemusite byt porad jen skarohlidi, pak ta nase republika vypada jak vypada.

0/0
17.4.2014 10:52

T90o67m59á81š 88K78u86b96í69č93e62k 8266843340568

Vám by se to určitě více líbilo rusky, že?

0/0
16.4.2014 11:09

M57i94c57h61a43l 54K14o66l31á84ř 9120171610

To musí být super běhat v sterilním prostředí okruhu stále po asfaltu a prakticky stále po rovince (díky poloměrům zatáček), obklopen únikovými zónami.

0/0
16.4.2014 10:25

P44e89t11r 65H89r18a15d74i29l 4611510403352

Jen připomínám, že TGM měl americkou manželku...

0/0
16.4.2014 8:31

A79n64t21o72n11í87n 64C47h82a40l84u82p77e96c71k65ý 4807410888686

Masaryk runu ? ! 8-o To už se někdo úplně zcvoknul ! Za tu runu nebo run bych s chutí někoho proplesknul. To je neúcta k prvnímu prezidentovi od nějákejch rádoby emerickejch světáckejch přiblblíků co nacpou angličtinu i do masarykova běhu ;-€ ;-O Rv