Diskuze

Nebuď brambor! Fotbalová Zbrojovka láká zlenivělé fandy originální hrou

Nejdřív ve skříni objeví dres, poté v pokoji posbírá pár schovaných „drobáků“. A pak se může pan Brambor vydat na fotbal, respektive na Zbrojovku. Brněnský fotbalový klub se tento týden vytasil s originální interaktivní hrou, která má jeho příznivce přimět vyrazit na stadion.

Nebuď brambor, začni konečně hrát fotbal! Tak takhle nějak by mohla znít akce fanoušků pro fotbalisty Zbrojovky.

Byl jsem na jaře na obou domácích zápasech Zbrojovky. Předvedený fotbal: nula. Počet střel na branku: 3 (slovy TŘI) za oba dva zápasy dohromady, za 180 minut nefotbalu. Výsledky: 0:1 a 0:0. Kdo tohle chce vidět? Raději bych výsledek 3:4 nebo třeba 2:2. Na fotbale chci prostě vidět šance, střely, góly a ne čutanou ve středovém kruhu a tisíc nepřesností.

Pokud hráči konečně nezačnou na hřišti něco předvádět a střílet, těžko jim pomůžou takovéto zbytečné akce. Klidně bych chodil pravidelně a klidně i na Srbskou, zase tak tragický ten stadion není, ale musím něco vidět.

O buzeraci ze strany pořadatelské služby před zápasem s Baníkem jenom toto. Na protilehlou tribunu u vstupu fronta jako blázen, lidé se courali ještě 15 minut po začátku utkání. Prohledávání, prohmatávání, celou brašnu jsem musel vybalit. A ještě než začal zápas, ze sektoru domácích vlajkonošů i ze sektoru hostujících pyro. Dohromady možná 500 lidí. Zbylých 6000 je kvůli tomu buzerováno a prohledáváno. Přitom musí být každému soudnému jasné, že z hlavní ani protilehlé tribuny to nepřiletí.

Kdyby se místo toho však povolaní raději zamysleli nad přístupem k fanouškům a předváděnou hrou než vymýšlením podobných akcí, určitě by si na stadion našlo cestu diváků víc.

0 0
možnosti

Tak ta hra Don't be Couch Potato je pěkná. Akorát by to nemuselo znět tak televizněpražsky.

0 0
možnosti

Myslím, že nejlepší formou, jak fanoušky přilákat na stadion, je hrát jako o život. Třeba prohrát, ale makat od začátku do konce. Aby bylo vidět snahu, trochu toho fotbalu a lidi budou chodit....!!

4 0
možnosti

P92e73t57r 80B27á95č67a

19. 3. 2015 15:58

Jeste by to chtelo aby ten stadec opravdu vypadal tak jak ve hre ;-)

Srbska je hnuj.

0 0
možnosti

Já se přiznám, že su línej. Lužánky sem měl deset minut pěšky od baráku. Kdežto zaparkovat se na Srbské nedá, obslužnost MHD taky nic moc. A když náhodou du, tak prohrají, nebo zmoknu :-).