Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.

Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech. | foto: Radek Miča, MAFRA

OBRAZEM: Kometa podlehla v uhrančivé atmosféře prvního duelu

• 6
První extraligový zápas se Kometě nevydařil. V utkání s Plzní na domácím ledě prohrála 1:2. Jediný gól domácích vstřelil ve třetí třetině útočník Jiří Dopita.

První gól padl na začátku druhé třetiny po plzeňském tlaku na čtvrtou brněnskou řadu.

Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.

Jan Benda nahodil puk od pravého mantinelu, odkud se odrazil přímo k útočníkovi Kovářovi, který zblízka doklepl kotouč do brány.

Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.Kometa odehrála ve strhující atmosféře první utkání v extralize po 13 letech.

O několik minut později skóroval i Lukáš Hvila. Plzeň vedla nad Kometou 2:0.

Na jedinou branku Komety si fanoušci počkali až do třetí třetiny, kdy Kometa předvedla ukázkovou akci 3 na 2. Selingr přenechal puk Eratovi, který naznačil střelu a poslal přihrávku na Dopitu, který z první zavěsil. - čtěte online ze zápasu