Reklama

PŘEHLED: Kandidátky do voleb 2017 pro Jihomoravský kraj

  • 1
Podívejte se na kandidáty pro volby do Poslanecké sněmovny, které se uskuteční 20. a 21. října 2017. Postupně budeme přinášet aktualizované volební kandidátky pro Jihomoravský kraj.
(Ilustrační snímek)

(Ilustrační snímek) | foto: David Port, MAFRA

Finální podoba kandidátních listin pro letošní volby zatím není známá, v článku najdete dosud zveřejněná jména, tak jak je strany oznamují.

Články o volbách do Sněmovny najdete ZDE

  • ČSSD
    1. Bohuslav Sobotka, předseda vlády
    2. Roman Sklenák, předseda poslaneckého klubu
    3. Jiří Petrů, poslanec
    4. Lukáš Vágner
    5. Vlastimil Gabrhel
    6. Roman Onderka
    7. Václav Tvrdý
    8. Hana Nedomová
    9. Hana Habartová
    10. Jiří Charvát
    11. Pavel Blažík
    12. Viera Maňásková
    13. Jan Schneider
    14. Mirka Wildmannová
    15. Dagmar Košutová
    16. Šárka Látalová
    17. Lenka Sobotková
    18. Ludmila Nováková
    19. Václav Polách
    20. Natálie Bezvodová
    21. Zdeněk Koudelka
    22. Daniela Ottová
    23. David Malinkovič
    24. Aleš Navrátil
    25. Irena Kočí
    26. Gabriela Burdychová
    27. Jana Mackrlová
    28. Dana Křížová
    29. Jiří Vitanovský
    30. Jana Škerlová
    31. Ladislava Slámová
    32. Aleš Chmelař
    33. Leona Alexová
    34. Michal Boudný
  • ODS
    1. Petr Fiala, předseda strany
    2. Pavel Blažek, poslanec
    3. Rostislav Koštial, starosta Mikulova
    4. Libor Hoppe, jednatel
    5. Jan Baránek, jednatel
    6. Jiří Ventruba, neurochirurg
    7. Jana Bačíková, starostka Vacenovic
    8. Hynek Julínek, Vedoucí centra IT
    9. Karel Podzimek, živnostník
    10. Jana Novotná, primářka
    11. David Grund, ředitel dopravního úseku
    12. Zdeněk Černý, podnikatel
    13. Vlastislav Filka, jednatel
    14. Zuzana Hermanová, starostka Drnovic
    15. Jiří Kasala, projektový manažer
    16. Pavel Kašník, místostarosta Hlohovce
    17. Vojtěcch Fabík, starosta Únanova
    18. Luboš Kadlec, ředitel městského kulturního centra
    19. Miroslav Klíma, lékař
    20. Dagmar Rudolfová, účetní
    21. Radomír Koval, jednatel
    22. Pavel Stávek, vinař,
    23. Vladan Krásný, starosta městské části Brno-Starý Lískovec
    24. Matěj Severa, manažer
    25. Martin Sklář, OSVČ
    26. Jan Jakoubek, trenér golfu
    27. Alena Řezníčková, manažerka IT
    28. Petr Antoš, ředitel ZŠ
    29. Tomáš Zonyga, živnostník
    30. Kristýna Švarcová, manažerka
    31. Zuzana Kupčíková, manažerka
    32. Evelína Jochová, právnička
    33. Petr Punčochář, ředitel ZŠ
    34. Luděk Kocman, vedoucí marketingu a kominukace
  • KSČM
    1. Ivo Pojezný, 56 let, poslanec
    2. Zdeněk Tesařík, 51 let, starosta obce Tvrdonice
    3. Václav Fišer, 54 let, referent krizové připravenosti
    4. Filip Zachariaš, 24 let, sociolog
    5. Emil Pernica, 27 let, dopravní specialista,
    6. Miroslav Grebeníček, 70 let, poslanec
    7. Bohumil Smutný, 38 let, projektový manažer
    8. Ján Lahvička ml., 35 let, předseda Okresního výboru KSČM
    9. Adriana Lehutová, 42 let, tajemnice Okresního výboru KSČM
    10. Věra Klontza, 46 let, archeoložka
    11. Lenka Obořilová, 43 let, vedoucí sociální služby
    12. Natálie Novotná, 33 let, zdravotní sestra
    13. Emil Bajgl, 63 let, sociální pracovník
    14. Aleš Hubert, 34 let, referent zahraničního obchodu
    15. Lenka Ingrová, 39 let, koordinátorka projektů Evropské unie
    16. Dagmar Švendová, 39 let, koordinátorka evropské levicové nadace
    17. Oldřich Duchoň, 54 let, politický pracovník
    18. Petr Nováček, 34 let, státní zaměstnanec
    19. Radek Boháček, 32 let, lesní dělník
    20. Pavel Macek, 49 let, správce sportovního zařízení
    21. Lenka Cucová, 58 let, ekonomka
    22. Marie Košuličová, 58 let, místostarostka obce Šardice
    23. Kateřina Stiglerová, 38 let, OSVČ
    24. Ladislav Býček, 72 let, důchodce
    25. Lubomír Pospíšil, 60 let, starosta obce Račice-Pístovice
    26. Jaroslava Konůpková, 61 let, ekonomka
    27. Barbora Fejfárková, 42 let, skladnice
    28. Ján Brnka, 51 let, dělník
    29. Jan Navrátil, 61 let, právník
    30. Jaroslav Baťka, 62 let, právník
    31. Emil Vítek, 59 let, technik bytové správy
    32. Josef Bouda, 31 let, zpěvák
    33. Mária Koudelová, 67 let, výstupní kontrolorka,
    34. Miloslava Zachová, 49 let, zdravotní sestra
  • TOP 09
    1. Vlastimil Válek, lékař a zastupitel
    2. Tomáš Třetina, starosta Moravského Krumlova
    3. Rom Kostřica, poslanec
    4. Petr Kunc, místostarosta Brno- Židenice
    5. Petra Matoušková, architektka
  • Strana zelených
    1. Michal Berg, podnikatel v informačních technologiích
  • KDU-ČSL a STAN
    1. Jiří Mihola, poslanec
  • Hnutí ANO
    1. Taťána Malá, zastupitelka, náměstkyně hejtmana
    2. Karel Rais, poslanec
    3. Miloslav Janulík, poslanec
    4. Lenka Dražilová, ředitelka domova pro seniory
    5. Pavel Staněk, brněnský radní
  • Česká pirátská strana
    1. Radek Holomčík
    2. Tomáš Vymazal
    3. Markéta Gregorová
    4. Ivo Vašíček
    5. Róbert Čuma
    6. Ondřej Kotas
    7. Jaroslav Kupčík

Kandidátky do voleb podle krajů

Reklama
Sdílet článek Facebook Twitter Google Plus
Reklama

1 příspěvek v diskusi

Reklama