Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu


Diskuse k článku

ODS stojí za svým senátorem. Svoboda prý s Lords nemá nic společného

Před dvěma týdny se v pořadu Na vlastní oči objevila informace, že bývalý brněnský primátor Richard Svoboda z ODS mohl díky anonymním akciím firmy Lords podivně zbohatnout na stavbě luxusního bytového domu Nové Semilasso. Podle Svobody je to jen účelová předvolební kampaň. Jeho spolustraníci mu věří.

Upozornění

Litujeme, ale tato diskuse byla uzavřena a již do ní nelze vkládat nové příspěvky.
Děkujeme za pochopení.

Zobrazit příspěvky: Všechny podle vláken Všechny podle času

FLOGYN

Senátor se zárukou

Za senátora Svobodu se zaručil jak Dalík tak Řebíček, tak proč by ho kolegové nepodpořili:-)?

0/0
2.10.2012 14:17

ijwww

Re: Senátor se zárukou

PŘEDBANKROTICKÁ KORUPČNÍ KŘEČ NOVY!

Jinak bych nemohl nazvat zarputilé opakovaní kauzy RICHARD SVOBODA-SEMILASSO, kdy odpovědná redakce přestírá, že NEVIDÍ, NASLYŠÍ, NEUVAŽUJE, NEMÁ INTERNET, NEZNÁ KATASTR NEMOVITOSTÍ ANI OBCHODNÍ RESTŘÍK a věří výlučně zaprodané účetní a zklamanému vlastníkovi, kterým se zřejmě nepodařilo díky Sobodově manželce vytunelovat majetek Semilassa, který dnes vlastní přes čtyřicet subjektů A ANI JEDNÍM Z NICH NENÍ SÁM SVOBODA. K vytvoření iluze, že Svododa je RYCHLOZBOHATLÍK, ZNEUŽITEL PRAVOMOCI, LHÁŘ, ZLODĚJ, PODVODNÍK A PYROMAN si Nova nově přizvala DRTIČE OSUDŮ JANKA KROUPU, čirou náhodou v době před senátními volbami a čirou náhodou syna Daniela Kroupy a přítele senátní protikandidátky JUDr. ELIŠKY WÁGNEROVÉ, která zřejmě v cestě za korýtkem používá zeleno-rudé metody "PŘES MRTVOLY". KDEPAK TO MÁME TU ŽELEZNÉHO NOVU? JAKPAK DALEKO JE SCHOPNÁ DNEŠNÍ NOVA PŘED BANKROTEM PRO PRACHY AŽ ZAJÍT?

0/0
2.10.2012 14:21

clemi

problem jedne "damy"

Souzka a bývalá členka představenstva společnosti Lords Vera Krizovová dluzi za byt za ctyri miliony korun v Novem Semilassu a tak kolem sebe kope. Je to proste, nic jineho v teto kauze neni.

0/0
28.9.2012 9:27

ijwww

Re: problem jedne

Nic jiného v kauze není kromě toho, že JANEK KROUPA  p ř e s t í r á , že neví, co je to katastr nemovitostí, aby zjistil kdo jaké smlouvy v něm skutečně podepsal a že neví o existenci obchodního rejstříku, aby si zjistilk, kdo je kde statutárem. Přestírá, že umí jen skákat po autě JAKO ŠAŠEK. Jen mi nějak nesedí, že kauzu ropoutal a opakuje  p r á v ě  před senátními volbami ve kterých kandiduje proti panu svobodovi přítelkyně jeho otce Daniela Kroupy zelená ELIŠKA WÁGNEROVA !?!? Zelené i rudé metody jsou bohužel stejné !

+1/0
28.9.2012 10:08

ijwww

Druhá strana mince

http://www.ceskamedia.cz/media/hydepark/443064/skonci-janek-kroupa-s-novinarinouSkončí

Skončí

+1/0
27.9.2012 20:20

ijwww

KROUPA KRADE KRUPICU ZA KRÁGLOVAČKY

To jsem kdesi četl všechno nasvědčuje tomu, že to tak je. Jeho papínek Daniel je totiž "zeleným" přítelem s JUDr. Eleškou Wágnerovou, která kandiduje proti Svobodovi a asi by ráda svým zelený talentem zachraňovala pro korýtko nesmrtelnou přírodu podobnými praktikami, jako kdysi rudí zachraňovali pro korýtka nesmrtelnou dělnickou třídu. A Jankovi asi "krupica nesmrdí", ať je za cokoliv a od kohokoliv. Jen je mi líto, že i Nova se propůjčuje k metodám Mladé fronty kde Kroupa exceluje. Svoboda nebude první odkráglovaný Kroupovými mediálními historkami. (Zelená eliška si asi všimla volebních preferencí kandidáta na druhé kolo).

+1/0
27.9.2012 19:01

duscher

Lhář

stokrát jsem s ním jednal coby majitelem Lodrsu. To je jednomu opravdu na zvracení...

0/0
27.9.2012 17:20

ijwww

Re: Lhář

Kdyby někdo někdy chtěl zjistit spolehlivě jméno statutára společnosti LORDS a.s. nebo i jiné, tak může snadno použí tuto adresu: https://or.justice.cz/ias/ui/rejstrik-dotaz?dotaz=LORDS. Že to nedovede nějaký lhář se nedivím, ale divím se, proč to nedovede Janek Kroupa a místo toho skáče po autě jako TRAPNEJ ŠAŠEK !

+1/0
27.9.2012 19:13

carpatia

Re: Lhář

Jmeno statutarniho zastupce neni v realu zas tak dulezite. Dulezite je, kdo ma jim podepsane smenky doma v supliku.

0/0
27.9.2012 20:23

ijwww

Re: Lhář

Skutečnost, že majetek obecně lze utajit (lze například nakoupit do šuplíku i volně obchodvatelné zlaté cihly) neznamená, že jsou všichni zloději. Ani tu smlouvu o koipi pozemku pro LORDS a.s.nepodepsal pan Svoboda (to si mohl i hloupej Janek ověřit ve veřejně přístupném katastru nemovitostí a může si to tam ověřit i každý lhář), ale až jeho nástupce primátor Onderka! Přál bych kráglovači Jankovi, aby ho už konečně někdo poslal do krymu.

+1/0
28.9.2012 9:25

mekec

Re: Lhář

proto Kevin jednal zásadně jménem Richarda, proto se schovával za holky co si tam nastrčil. Je vůbec s podivem jak si může ODS v Brně myslet že všichni jsou tak tupí a netuší že pan primátor a později senátor si celou dobu nepřihrává malou-velkou domů pomocí své firmy ve které samozřejmě nemůže být oficiálně veden...

0/0
28.9.2012 9:18

ijwww

Re: Lhář

Český právní řád obsahuje právo na zastoupení a každý, kdo se někdy nechal zastupovat ví, že je to prospěšné právo. V konkrétním případě je nové SEMILASO vlastněno 40-ti konkrétními vlastníky UVEDENÝNI VE VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÉM KATASTRU NEMOVITOSTÍ. Ani jední z nich není pan Svoboda. Že by pan Svoboda  z v r h l e  zorganizoval zbohatnutí 40-ceti osob? Anebo se snažil pomoci manželce, která tam vlastnila poctivě koupený byt,  z v r h l e  odvrátit připravovaný bankrot Lordsu?

VZHŮRU DO BEZVĚDOMÍ, SOUDRUZI !!!! NIKOMU NEVĚŘTE !!!! VŠICHNI KRADOU !!!! ---- AŤ ŽIJE JANEK KROUPA A JEHO PRACHY !!!! AŤ ŽIJE JANEK KROUPA A JEHO PRACHY !!!! AŤ ŽIJE JANEK KROUPA A JEHO PRACHY !!!!

+1/0
28.9.2012 9:54

al.mucha

Re: Lhář

Toto vypadá na finální zhroucení. Mám ti zavolat záchranku?

0/0
29.9.2012 9:04

ijwww

Re: Lhář

Není třeba bolšánku. Jen pro informaci, hlavní svědkyně kauzy Křížová je čirou náhodou spoužačka a kamarádka dcery svěka Nantla, který vlastní pouze první poschodí Semilassa. Je tedy vidět, že se jejich plán, koupit za pusinku celé Semilasso zásluhou Svobodovy ženy zřejmě nevydařil, když dnes Semilasso vlastní přes čtyřicet vlastníků. Senátní volby jsou ideální příležitostí k odvetě!

+1/0
1.10.2012 10:14

křížovka

Re: Lhář

Je vidět, že o tom něco víte, když používáte pouze jména dotyčných. Ale musím vás trochu poučit. Bral jste si někdy úvěr? Musel byste vědět, že akciová společnost veškeré akci musí dát do banky a tam jsou uloženy až do vyplavení úvěry. Dle informací které podal Svoboda, akcie byly uloženy v bance někdy v roce 2006 nebo 2007, kdy se začal ten velký dům stavět, a jsou tam dodnes. Takže stále jsou na stejného majitele a dá se to dobře zjistit. A pokud tak dobře znáte poměry, proč veřejně nenapíšete, jak vypadala firma když byla vyhozena "slušná paní" Křížová a proč se s ní Lords soudí. Pokud jsem si přečetla všechny dokumenty, které byly na stránkách senátora Svobody, tak jsem z toho pochopila, že je na ni podané tresní oznámení a že ji vyšetřuje policie a státní zastupitelství. To určitě nebude kvůli tomu, že dluží pár set tisíc za byt.

0/0
28.9.2012 18:40

ijwww

Re: Lhář

Nejsem věštec, a dokud soud nerozhodne, mohu se domnívat jen to nejpravděpodobnější: Milá paní zřejmě v součinnosti s druhým svědkem, vlastnícím první poschodí usilovali o bankrot Lords a.s., aby si celý majetek "za pusinku" mohli převést na sebe. Pan Svoboda to zjistil a bylo mu líto, aby byl Lords tak drze vytunelován. Proto přesvědčil manžeku, vzdělanou se smyslem pro spravedlnost, aby se do věci zapojila a učinila zvrat v tunelaci. To se jí zřejmě podařilo - když Lords a.s. stále existuje a existuje přes čtyřicet jeho v katastru registovaných vlastníků. No a paní s pánem teď nahrávají předvolební diskreditaci, když Janek a TV Nova předstírají, že nevidí a neslyší (pochopitelně za prachy). Věřím, že po volbách všechno utichne a oba svědci, Janek i TV Nova dostanou své. Bohužel Česko BUDE CHUDŠÍ O JEDNOHO SLUŠNÉHO POLITIKA, kterých je bohužel čím dál méně. Přeji Vám krásné dny a děkuji, že přemýšlíte a zjišťujete fakta !!!!

+1/0
30.9.2012 11:34

al.mucha

Chápu to dobře tak,

že majitel firmy Lords opakovaně prosil paní Svobodovou a pana Svobodu, aby mu pomohli zachránit firmu před insolvencí z veřejných peněz, o jejichž určení spolurozhodoval pan primátor Svoboda?

0/0
27.9.2012 15:37

ijwww

Re: Chápu to dobře tak,

Kdybyste chtěl něco skutečně pochopit, tak byste si přečetl fakta, včetně kopií důkazních listin na adrese: http://rsvoboda.cz/aktivity.html

Obávám se ale, že jste již pana Svbodu podsoudil, aniž ho znáte. To jsou ty RYZÍ RUDÉ MEDIÁLNÍ MÓRESY! Tak jako kdysi !!!!

+1/0
27.9.2012 20:03

al.mucha

Re: Chápu to dobře tak,

I ty jeden RYZÍ MODREJ MEDIÁLNÍ MÓRESE, seš téměř jedinej, kterej tady toho tunelářskýho modrobolševika obhajuje. Celá tato kauza je mi u ..., nesleduji ji. Ale "nevolitelný politik ODS = dobrý politik", Al Capone šel taky sedět za drobnější prohrešek.

0/0
29.9.2012 8:29

ijwww

Re: Chápu to dobře tak,

Jsem téměř jedinej, kdo věří faktům víc, než mediální DIKTATUŘE, proti které jsme všichni naprosto bezmocní. Možná proto mají naši potomci na krku Bilionový RUDÝ DLUH, KTERÝ BUDOU DESÍTKY LET SPLÁCET daněmi a drahotou a který možná umožní i návrat STARÝCH RUDÝCH ČASŮ, která se opírala především o mediální diktaturu (kdokoliv mohl být zničen bez soudního rozhodnutí).

+1/0
30.9.2012 12:38

al.mucha

Re: Chápu to dobře tak,

Mediální DIKTATURU tu zavedli tví MODŘÍ pobratímové a jestli potomci budou mít Biliónový RUDÝ DLUH, KTERÝ BUDOU DESÍTKY LET SPLÁCET daněmi a drahotou, pak jedině díky tvým soukmenovcům, kteří tu všechno rozkradli a za úplatu rozdali. Jestli se vrátí STARÉ RUDÉ ČASY, tak opět jedině díky všem mafiánským vládám.

0/0
30.9.2012 16:29

clemi

Re: Chápu to dobře tak,

ovsem, vy kauzu neznate, nesledujete ji, je vam u ... ale komentar mate. Kterak typicke pro levicove nevzdelance.

0/0
1.10.2012 13:05

al.mucha

Re: Chápu to dobře tak,

Komentovat snad mohu, pokud příjmu tezi - nevolitelný politik ODS, dobrý politik, pravicový vzdělanče! (Možná bys mohl ještě hodit do placu něco o sockách a závisti, modrointeligente.)

0/0
1.10.2012 17:23

5037

O tom

co je správne rozhodujeme MY, STRANA!

+1/0
27.9.2012 14:58

ijwww

Re: O tom

Kdo není líný, zjistí snadno co je správné tak že nevěří jen jedné straně. Stačí se podívat na stránky. http://rsvoboda.cz/aktivity.html

+1/0
27.9.2012 20:06

carpatia

Re: O tom

Jiste pane Svobodo ;-)

0/0
27.9.2012 20:25

ijwww

Re: O tom

Nejsem pan Svoboda. Dokud ale bude mezi bolševikama lítat ten ukradenej "RUDEJ BILION" z loupeže století (z privatizace IPB), tak budu raděj využívat svého práva na anonymitu. Nikdo neví, jestli se nenávistní bolševici zítra, až jim svitne naděje na vítězství, nerozhodnou místo plivání vraždit. (Kdo ví, jestli z něj nekápnul honorář za tuto špínu i milému Jankovi - vždy hesla "VŠECHNO JE ROZKRADENO", "ČÍM HŮŘ, TÍM LÍP" jsou přece RUDÁ HESLA !!!!)

+1/0
28.9.2012 13:37

Upřímný politik

akcie na dorucitele

nasi politici o boji s korupci jen mluvi, pokud by to mysleli jen trochu vazne, tak tohle bude prvni z rady veci, kterou je treba zmenit. Potomse mozna nebudou muset zvysovat dane a snizovat rust penzi. Jen vynosy ze zlodenin by poklesly.

+2/0
27.9.2012 14:34

ijwww

Re: akcie na dorucitele

Chápu, že pan Šimek s politiky netančil a sním teď tři čtvrtiny národa! Dokud bude možno nakoupit si například zlaté cihličky a nebude zrušeno soukromé vlastnictví, tak je zcela zbytečné, aby se rušily acie na jméno. Naopak, je vhodnější, aby úspory byly v bankách a mohly se tak účastnit ekonomiky. Daně se určitě nezvýší kvůli existenci akcií na jméno, ale proto, že RUDÍ SOCANI ZAČALI ZADLUŽOVAT STÁT A NA KRAJÍCH HO ZADLUŽUJÍ DÁL !!!! A dnes ještě plivou na vládu, která se snaží potomky zachránit !

+1/0
28.9.2012 13:46

al.mucha

Re: akcie na dorucitele

Modrý příteli, kolik jsi vypil závadného alkoholu, že tak špatně vidíš?

0/0
29.9.2012 8:32

ijwww

Re: akcie na dorucitele

O ZLODĚJINÁCH BY MĚL MLUVIT JEN TEN, KDO ALESPOŇ JEDNOU ZA ROK PODÁ TRESTNÍ OZNÁMENÍ NA ZLODĚJE ! Bolšánkové věří (jak kázal Mmarx a Lenin), že kapitalisté vykořišťují - OKRÁDAJÍ!  Ve skutečnosti jsem ale ještě nevidel kapitalistu, který by přes den vykořistil milon a večer ho spálil v táboráku. To, co kapitalista sám nespotřebuje, má v bance a tam to slouží ekonomice! KAPITALISTA NENÍ ZLODĚJ, ALE SPONZOR NÁRODA A PODNIKATELÉ JSOU JEHO ŽIVITELÉ !!!! Proto já nikomu nezávidím, byť by měl miliardy! Co sám nespotřebuje, slouží z části i mně!

+1/0
28.9.2012 14:01

al.mucha

Re: akcie na dorucitele

To ste kluci modří ušatí probírali na CERVU? Nebo si to ještě pamatujete z VUMLu?

0/0
29.9.2012 8:47

Plaszów

Od toho jsou akcie na doručitele

Aby mohli tihle pánové vesele prát špinavý prachy...

Já jim budu věřit, až zruší akcie na doručitele...

Ale to oni neudělají, protože by pak přišli o svoje peníze..

+2/0
27.9.2012 14:27

ijwww

Re: Od toho jsou akcie na doručitele

AkciE na doručitele jsou sice "neprůhledné" ale LORDS a.s. nemá ANI JEDNU akcií na doručitele. Majitel je známý a je uveden v obchodním rejstříku. Jenomže Jankové si takové informace PRÝ nedovedou najít a tak můžou klidne v TV OBLBOVAT VEŘEJNOST a zde ukazovat svoji neinformovanost !!!!

+1/0
27.9.2012 19:42

Petrolin3

Čistý jako lilium.

On tam nebyl,ale jenom pomáhal manželce,která tam byla předsedkyní.Mnozí z jeho vstupování vyvozovali ,že předsedou je on.Nevymlouval jim to,nechal je u toho.Jak prozíravé.ODS mu věří,ale my ne.

0/0
27.9.2012 14:21

ijwww

Re: Čistý jako lilium.

VY BOLŠÁNCI nevěříte nikomu a ničemu, všechno je ROZKRADENÉ A VŠICHNI JSOU ZLODĚJI ! Vy jste byli u toho, když je "nechal u toho", prostě miláček Janek to v TV tak naznačil, tak je Svoboda zloděj. Já, když jdu o něčem vážném jednat, tak si prvně zjistím, kdo je statutár (viz adresu justice.cz shora). Ten "svědek", majitel prvního poschodí, v TV taky věděl dobře, že statutátem je pan Keveszda, jenomže se mu nepovedlo vytunelovat celej LORDS, díky paní Svobodové a tak teď kalí vodu, možná i za Jankovy prachy! (Vy bolšánci byste nepomáhali manželce v něčem do čeho jste ji navedli? - no vlastně vy ne, ale jsou takouví, věřte!).

+1/0
27.9.2012 19:56

al.mucha

Re: Čistý jako lilium.

Praskne ti žilka

0/0
29.9.2012 8:31

ph-neutral

já se nechci Svobody zastávat,

ale včera ta reportáž byla opravdu styl "jedna bába povídala". Za něco takového by se nemusel stydět ani John. Plivli jedovatou slinu a té už se nezbaví, i kdyby fakt byl nevinej.

+1/0
27.9.2012 14:09

al.mucha

Re: já se nechci Svobody zastávat,

15 let politikem ODS a nevinný?

0/0
27.9.2012 15:42

echo z ucha

Typicky postup clenu totalitni strany.

Kryt svinstvo sveho soukmenovce, strasit lidi nesmysly a Reckem a chtit po nich, aby volili jen a jen jejich stranu.

+1/0
27.9.2012 13:52

ijwww

Re: Typicky postup clenu totalitni strany.

KOLIKPAK ZLODĚJŮ ZAVŘELI NAŠI MILÍ SOCÁNKOÉ ZA JEJICH VLÁD? A KOLIK NADĚLALI DLUHŮ?

+1/0
28.9.2012 14:03

Franta z hor

ODS stojí za svým senátorem.

Aby ne, když modráci nikoho lepšího nemají. :-)

+2/0
27.9.2012 13:38

holes6

navždy s ods a nikdy jinak

ods říká, že to není pravda? pokud to říká ods, tak je to zcela jistě pravda EU

+1/0
27.9.2012 13:36

VaclavBau

Re: navždy s ods a nikdy jinak

zvlášť ODS v Brně ;-D

0/0
27.9.2012 13:41

holes6

Re: navždy s ods a nikdy jinak

to se myslelo samosebou, že brněnská

0/0
27.9.2012 14:13

Dr.Fe (7)

To už jen jenom k smíchu ....

... kdyby to ted a nebylo spíš k pláči. Když se provalí něco na socana, tak ti ho alespoň vyhoděj, ODS naopak kryje zjevné lumpárny svých členů  do poslední chvíle, až do vrcholné trapnosti. V tomhle se ODS víc podobá pravé mafii.

+2/0
27.9.2012 13:33

ZNCR

Re: To už jen jenom k smíchu ....

Socana? Vyhoděj? V Brně? Vždyť tam největší socanský provalenec dělá primátora (pod dohledem svého ODSáckého kumpána).

0/0
27.9.2012 13:53

holes6

Re: To už jen jenom k smíchu ....

R^

0/0
27.9.2012 14:12

Dr.Fe (7)

Re: To už jen jenom k smíchu ....

Mluvím obecně o poměrech v celé republice, poměry v Brně neznám, možná jsou nějáké speciální :-P

0/0
27.9.2012 14:34Najdete na iDNES.czmobilní verze
© 1999–2017 MAFRA, a. s., a dodavatelé Profimedia, Reuters, ČTK, AP. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování článků a fotografií je bez souhlasu MAFRA, a. s., zakázáno. Provozovatelem serveru iDNES.cz je MAFRA, a. s., se sídlem
Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČ: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Vydavatelství MAFRA, a. s., je členem koncernu AGROFERT.