Iveta Benešová, Petr Pála, Petra Kvitová | foto: Radek Miča, MAFRA

Kdo vyhrál vstupenky do prezidentské VIP lóže na víkendový Fed Cup v Brně?

• 0
Drtivá většina správných odpovědí přišla do soutěže brněnské redakce MF DNES a iDNES.cz o VIP lístky na víkendové boje tenisového Fed Cupu v Brně. Že neslavnější brněnská tenistka Jana Novotná vyhrála Wimbledon v roce 1998, když porazila Nathalii Tauziatovou z Francie, věděla i Petra Rysová z Brna.

Redakce ji vylosovala krátce po 20:00, kdy skončilo hlasování. "Jsem velmi ráda, že se mohu této akce zúčastnit," uvedla Petra Rysová.

Nadšení z toho, že se utkání koná právě v Brně, projevilo mnoho čtenářů iDNES.cz i MF DNES. Někteří účastníci soutěže také vzpomínali na skvělou tenistku a brněnskou rodačku Janu Novotnou. "Jana hrála skvělý tenis, hrála ho srdcem a pro diváky," napsal ke své správné odpovědi například Petr Pavlíček.

Volný vstup i parkování

Kromě dvou vstupenek na sobotní i nedělní utkání na kurtech v areálu brněnského výstaviště si vítězka odnese i místo na VIP parkovišti.

Český tým tvoří tenistky Iveta Benešová, Petra Kvitová, Lucie Šafářová a deblistka Květa Peschkeová. Jeho nehrajícím kapitánem je Petr Pála. - čtěte Češky zbrojí na Fed Cup, dnes mají v Brně první trénink

soutěžní otázka

Neslavnější brněnská tenistka je zároveň vítězkou Wimbledonu. Jak se jmenuje, ve kterém roce prestižní turnaj vyhrála a koho porazila ve finále?
Své odpovědi posílejte na adresu anketa.brno@idnes.cz do čtvrtka 5. února do 20:00.
Ze správných odpovědí v redakci vylosujeme vítěze dvou vstupenek na oba dny do prezidentské VIP lóže i s místem na VIP parkovišti.